Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: User account
hy: Պրոֆիլ
