Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Action
id: Tindakan

en: Time
id: Waktu

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Details
id: Rincian

en: Security
id: Keamanan

en: User account
id: Keanggotaan
