Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Action
it: Azione

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Details
it: Dettagli

en: Security
it: Sicurezza

en: User account
it: Profilo utente
