Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Action
kk: Әрекет

en: Time
kk: Уақыт

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Details
kk: Мәліметтер

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
