Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Action
km: អំពើ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
