Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: Time
lv: Laiks

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Security
lv: Drošība

en: User account
lv: Lietotāja konts
