Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल
