Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Time
ne: समय

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Details
ne: विस्तृत

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
