Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Time
nl: Tijd

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Security
nl: Beveiliging

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Log ID
nl: Log-ID
