Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Action
pl: Akcja

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Details
pl: Szczegóły

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Invalid Email
pl: Nieprawidłowy e-mail

en: User account
pl: Konto użytkownika
