Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Action
pt: Ação

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Details
pt: Detalhes

en: Security
pt: Segurança

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Log ID
pt: ID de registro
