Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Time
ro: Ora

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Details
ro: Detalii

en: User account
ro: Cont utilizator
