Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Action
sr: Акција

en: Time
sr: Време

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника
