Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Action
sv: Åtgärd

en: Time
sv: Tid

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Details
sv: Detaljer

en: Security
sv: Säkerhet

en: User account
sv: Användarkonto

en: Log ID
sv: Logg ID
