Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Action
ta: செயல்

en: Time
ta: நேரம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
