Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Action
te: చర్య

en: Time
te: సమయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Details
te: వివరాలు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
