Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Time
ast: Hora

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Details
ast: Detalles
