Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Details
bg: Детайли

en: User account
bg: Потребителски акаунт
