Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
