Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས
