Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Time
cy: Amser

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Details
cy: Manylion

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
