Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Time
da: Tid

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Details
da: Detaljer

en: Security
da: Sikkerhed

en: User account
da: Brugerkonto
