Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Action
eu: Ekintza

en: Time
eu: Ordua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
