Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Time
hi: समय

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Security
hi: सुरक्षा

en: User account
hi: सदस्य खाता

en: Hostname/IP
hi: ​होस्टनाम/आईपी
