Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Action
jv: Aksi

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Details
jv: Lengkapé

en: Security
jv: Jagabaya

en: User account
jv: Akun panganggo
