Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Action
ku: کردار

en: Time
ku: کات

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
