Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Details
lt: Išsamiai

en: Security
lt: Saugumas

en: User account
lt: Nario erdvė
