Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Time
ml: സമയം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
