Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Time
my: အချိန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
