Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Time
oc: Ora

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Details
oc: Detalhs

en: User account
oc: Compte utilizaire
