Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
