Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Details
ps: سپړنې
