Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Action
pt: Ação

en: Time
pt: Hora

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User
pt: Utilizador

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Details
pt: Detalhes

en: Security
pt: Segurança

en: User account
pt: Conta de utilizador
