Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Action
sq: Veprimi

en: Time
sq: Ora

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Details
sq: Hollësi

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
