Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Action
tr: Eylem

en: Time
tr: Zaman

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Security
tr: Güvenlik

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı
