Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
