Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Action
am: እርምጃ

en: Time
am: ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
