Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Action
cs: Akce

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Details
cs: Detaily

en: Security
cs: Bezpečnost

en: User account
cs: Uživatelský účet
