Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Time
el: Ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
