Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Action
eo: Ago

en: Time
eo: Tempo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Details
eo: Detaloj

en: User account
eo: Uzanta konto
