Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Action
es: Acción

en: Time
es: Hora

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Details
es: Detalles

en: Security
es: Seguridad

en: User Status
es: Estado de usuario

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: Log ID
es: ID de registro
