Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Time
et: Aeg

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Details
et: Üksikasjad

en: User account
et: Kasutajakonto
