Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Action
fa: عملکرد

en: Time
fa: زمان

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Details
fa: جزئیات

en: Security
fa: امنیتی

en: User account
fa: حساب کاربری
