Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Time
gu: સમય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Details
gu: વિગતો

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ
