Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Action
he: פעולה

en: Time
he: זמן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Details
he: פרטים

en: Security
he: אבטחה

en: User account
he: חשבון משתמש
