Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Time
hu: Idő

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Details
hu: Részletek

en: Security
hu: Biztonság

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Clear all
hu: Összes törlése
