Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Time
is: Tími

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Details
is: Nánar

en: User account
is: Notandaaðgangur
