Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Action
ja: アクション

en: Time
ja: 時間

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Details
ja: 詳細

en: Security
ja: セキュリティー

en: User account
ja: ユーザーアカウント
