Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Details
ka: დეტალები
