Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ
